სპექტაკლის შესახებ: პაოლო ჯენოვეზეს კინოსცენარის მოტივებზე სპექტაკლი ,,უცნობები“
ასაკი: 15 წლიდან
სპექტაკლი „ უცნობები“
სპექტაკლი „ უცნობები“ ადამიანთა კავშირის სირთულეებზეა აგებული. ერთი შეხედვით მხიარულ ვახშამზე მეგობრებს შორის საიდუმლოებები იხსნება, ემოციები იფეთქებს და დამარხული კონფლიქტები ზედაპირზე ამოდის. აკრძალული სიყვარულიდან და ღალატიდან იდენტობასთან და სოციალურ ნორმებთან ბრძოლამდე. პერსონაჟები იძულებულნი არიან დაუპირისპირდნენ საკუთარ დაუცველობას და მათი ქმედებების ერთმანეთზე გავლენას. ემოციურად დატვირთული ეპიზოდების საშუალებით, სპექტაკლში წარმოდგენილია ნდობის, ღალატის, მიღებისა და ურთიერთობების გამძლეობის თემები. იუმორისა და დრამის ურთიერთქმედება აუდიტორიას დააფიქრებს ჩვენს ცხოვრებაში პატიოსნებისა და ტყუილის ბალანსზე. სპექტაკლი „ უცნობები“ ადამიანთა კავშირის სირთულეებზეა აგებული. ერთი შეხედვით მხიარულ ვახშამზე მეგობრებს შორის საიდუმლოებები იხსნება, ემოციები იფეთქებს და დამარხული კონფლიქტები ზედაპირზე ამოდის. აკრძალული სიყვარულიდან და ღალატიდან იდენტობასთან და სოციალურ ნორმებთან ბრძოლამდე. პერსონაჟები იძულებულნი არიან დაუპირისპირდნენ საკუთარ დაუცველობას და მათი ქმედებების ერთმანეთზე გავლენას. ემოციურად დატვირთული ეპიზოდების საშუალებით, სპექტაკლში წარმოდგენილია ნდობის, ღალატის, მიღებისა და ურთიერთობების გამძლეობის თემები. იუმორისა და დრამის ურთიერთქმედება აუდიტორიას დააფიქრებს ჩვენს ცხოვრებაში პატიოსნებისა და ტყუილის ბალანსზე