და, აი, ჩვენ აქ ვართ - მამმა მია! აღწერა დარბაზში, სცენასა თუ აივანზე, კიბესა თუ ბართან, მოკლედ, მთელ შენობაში ხან დრამის მომსწრენი ვართ, ხან სიყვარულით ვიწვით, არცთუ იშვიათად ვიცინით, ვტირით, ხშირად ვმღერით და ვცეკვავთ, აქ ცხოვრება დუღს. და, აი, ჩვენ აქ ვართ - მამმა მია! - „თეატრში" 7 ივნისს! და, აი, ჩვენ აქ ვართ - მამმა მია! - მიუზიკლის - მოტივებზე შექმნილი ორიგინალური ქართული ვერსია ეკუთვნის "თეატრს". კარი იხსნება: 20:00 სთ შოუ და ვახშამი: 20:45 სთ *ბილეთის ფასი მოცემულია ერთ სტუმარზე * ბილეთის საფასურში შედის შოუზე დასწრება, ვახშმის თანხლებით მონაწილეობენ: ♦ მარია - ანა ქურთუბაძე ♦ ელენა - ელენე თავართქილაძე ♦ როი - არჩილ სოლოღაშვილი ♦ ჩარლი - გიგი დედალამაზიშვილი ♦ ბობი - ჯეჯი სხირტლაძე ♦ კელი - ანა წერეთელი ♦ ჯუდი - ანა ზამბახიძე ♦ ელია - გიორგი გიგიბერია ♦ მია - თამთა შალამბერიძე ♦ ალისა - ანა გვანცელაძე ♦ პეპე - ნიკუშა ხრიკული ♦ ფრედი - ლაშა მორჩილაძე ♦ პადრე - ლუკა ხეჩუმაშვილი ♦ ასევე მონაწილებენ: ანდრია ზაქარაია, ლალი გოგიძე, ირაკლი სიქთურაშვილი, სალომე თათარაშვილი, ნიკოლოზ ჭკადუა, ანა თოგოშვილი ♦ „თეატრის“ მოცეკვავეთა დასი შემოქმედებითი ჯგუფი: დამდგმელი რეჟისორი: ზაალ ჩიქობავა მუსიკალური ხელმძღვანელი: თამუნა არჩვაძე ქორეოგრაფია: გიორგი ტორიაშვილი სცენოგრაფია: ანნა ნინუა კოსტიუმების მხატვარი: ლაშა ჯოხაძე ინსცენირება: თეა ყიფშიძე სიმღერების ტექსტი: ირინა სანიკიძე რეჟისორის ასისტენტი: თინათინ წულაძე მუსიკალური არანჟირება: ამირან დიასამიძე სტუდიის ხმის რეჟისორი: ნინო წითლაური ბრენდ შეფი: ალექს ნათაძე