პარასკევი, 12 აპრილი▪︎ 13:00 – 14:00 - ინსტიტუციური კოლექციის შექმნა, შეგროვებისა და კურირების მეთოდები.სპიკერები:რაფაელ ფონსეკა - დენვერის ხელოვნების მუზეუმი;ნავ ჰაქი – ანტვერპენის თანამედროვე ხელოვნების მუზეუმი;მოდერატორი ელენე აბაშიძე.
▪︎ 14:30 – 15:30 - შეხვედრა ჰენრიკ ვიბსკოვთან.
▪︎ 16:00 – 17:00 - ხელოვნება საჯარო სივრცეშისპიკერები:ლიკა ჭკუასელი – თბილისის საზოგადოებრივი ხელოვნების ფონდის დირექტორი;გიგი შუკაკიძე – თბილისის არქიტექტურის ბიენალეს თანადამფუძნებელი;თომას დელამარი;მოდერატორი ელენე აბაშიძე.
შაბათი, 13 აპრილი▪︎ 13:00 – 14:00 - თანამედროვე ხელოვნება და ტრადიციასპიკერები:ასლი სამადოვა – Textile Politics-ის კურატორი;მალგორზატა მისნიაკიევიჩი;ჯილ უაინდერი - HKW. Talking Textile Politics-ის წარმომადგენელი;მოდერატორი მარიამ შერგელაშვილი.
▪︎ 14:30 - 15:00 - პრეზენტაცია IWPA ფოტო კონკურსის შესახებ ქალი ფოტოგრაფებისთვის საქართველოდან, უკრაინიდან, აზერბაიჯანიდან, სომხეთიდან, მოლდოვადან.მოდერატორი მარიამ ჯანაშია.
▪︎ 15:15 - 16:00 - Beaux Arts Marseille სკოლის წარმომადგელებისა და მხატვრების პრეზენტაცია.სპიკერები:ანაის დელეაჟი, საერთაშორისო ურთიერთობების ხელმძღვანელი; რაფაელო ბურგო;მატილდა ნიკოლი;ჰექტორ გაშეტი.მოდერატორი ელენე აბაშიძე.
საგამოფენო ცენტრ ექსპოჯორჯიას მე-4 პავილიონი (ორანჟერეა). გამოფენის ბილეთების შეძენა შესაძლებელია როგორც ადგილზე, ისე ონლაინ: https://shorturl.at/vGT58
Tbilisi Art Fair-ის გენერალური სპონსორია SOLO.პროქტის მხარდამჭერია თბილისის მერია.
თბილისის ხელოვნების ბაზრობა ტრადიციულად გთავაზობთ საუბრების სერიას TAT TALKS, რომლის ფარგლებშიც სტუმრებს საშუალება ექნებათ, მოისმინონ პროფესიონალთა აზრი თანამედროვე ხელოვნების სფეროსთვის აქტუალურ საკითხებზე.