შეხვედრა მოსწავლეებთან - გიორგი კეკელიძე თბილისში ᐉ ღონისძიებების აფიშა | YOLO
შეხვედრა მოსწავლეებთან - გიორგი კეკელიძე
📌 ლექციის დასასრულს, მოსწავლეებს ექნებათ საშუალება დასვან კითხვები.🧷 ლექციაზე დასწრება შეუძლიათ 11-დან 18 წლამდე მოსწავლეებს.📅 შეხვედრა გაიმართება 30 ნოემბერს⏰ ლექციის დაწყების დრო: 17:30 საათი⌛️ ლექციის ხანგრძლივობა: საათნახევარი📍 ლექცია ჩატარდება თ. იოსებიძის 57-ში🧑🏼‍💻 შესაძლებელია დასწრება ონლაინ ფორმატში, Zoom-ის მეშვეობით.💵 დასწრების საფასურია 20 ლარი📍 აზროვნების აკადემიის საკვირაო სკოლის მოსწავლეთათვის დასწრება თავისუფალია.👉 რეგისტრაციისთვის ეწვიეთ ბმულს - https://cutt.ly/WwY5CDDZ 📞 რეგისტრაციის გავლის შემდგომ დაგიკავშირდებათ პროგრამის კოორდინატორი.☎️ დამატებითი შეკითხვებისთვის დაგვიკავშირდით ნომერზე: 0322 15 15 40
57, Tina Iosebidze Str., Tbilisi
🔰 აზროვნების აკადემიის პროექტი, ,,შეხვედრები სკოლის მოსწავლეებთან", გულისხმობს სხვადასხვა პროფესიის მქონე საინტერესო ადამიანების საუბრებს მოზარდებისათვის შემეცნებით, საინტერესო და აქტუალურ თემებზე.
🎯 მოწვეული სტუმრები იქნებიან მეცნიერებისა და ხელოვნების სხვადასხვა დარგების წარმომადგენლები, ფილოსოფოსები, ფსიქოლოგები, ლიტერატურათმცოდნეები.
📝 30 ნოემბერს, მარკ ტვენის დაბადების დღესთან დაკავშირებით, გაიმართება შეხვედრა მწერალ გიორგი კეკელიძესთან, რომელიც ისაუბრებს მარკ ტვენის ცხოვრებასა და მის შემოქმედებაზე.
აზროვნების აკადემია
აზროვნების აკადემია არის კულტურულ-საგანმანათლებლო ორგანიზაცია, რომელიც 2017 წლიდან ახორციელებს პროექტებს სხვადასხვა ასაკობრივი კატეგორიისა და სეგმენტისათვის.