მერაბ სეფაშვილი თბილისში ᐉ ღონისძიებების აფიშა | YOLO
მონაწილეობენ:  ნიკა ნიკვაშვილითბილისის ოპერის თეატრის სიმფონიური ორკესტრილიზი რამიშვილი/ჩელოლუკა თოფურია/ფორტეპიანოპაატა ანდრიაძე/კლავიშები ლაშა დეისაძე/გიტარაზაზა ცერცვაძე/დრამი ლევან დეისაძე/ბას-გიტარაასევე სპეციალური სტუმრებიმუსიკალური ხელმძღვანელი - ნიკა ნიკვაშვილიკრეატიული პროდიუსერი - თეონა ჯორბენაძეაღმასრულებელი პროდიუსერი - გია გოგორიშვილი. დასაწყისი: 20:00.
1 Melikishvili Street, Tbilisi
თბილისი სახელმწიფო საკონცერტო დარბაზი და ხელოვანთა კავშირი «კონცეპტART» წარმოგიდგენთ მერაბ სეფაშვილისა და ახალი თაობის გამორჩეული მუსიკოსების კოლაბორაციას. შესრულდება მერაბ სეფაშვილის უკვდავი ჰიტების განახლებული ვერსიები. თბილისის ოპერის სიმფონიურ ორკრსტრთან ერთად ნიკა ნიკვაშვილის ხელმძღვანელობით.
თბილისის საკონცერტო დარბაზი
თბილისის საკონცერტო დარბაზი (თბილისის სახელმწიფო ფილარმონია) - საკონცერტო ორგანიზაცია, რომელიც მდებარეობს მერაბ კოსტავას ქუჩაზე, 36/1, საქართველოს დედაქალაქის ერთ-ერთი მთავარი ღირსშესანიშნაობა. ფილარმონიის სცენაზე იმართება უდიდესი კონცერტები და მნიშვნელოვანი კულტურული ღონისძიებები ადგილობრივი და უცხოელი შემსრულებლების მონაწილეობით. ფილარმონიის საკონცერტო დარბაზი აშენდა 1971 წელს არქიტექტორ ი. ჩხენკელის პროექტით. 21-ე საუკუნის დასაწყისში დარბაზი მთლიანად განახლდა. ფილარმონიის საკონცერტო დარბაზში არის მთავარი დარბაზი (2500 ადგილ) და პატარა დარბაზი (750 ადგილი). 2001 წელს ფილარმონიის შენობასთან მოეწყო „ვარსკვლავების ხეივანი“. დარბაზის წინ დგას მოქანდაკე მერაბ ბერძენიშვილის ბრინჯაოს ქანდაკება „მუზა“. 2014 წელს ფილარმონიას კომპოზიტორის ალექსი მაჭავარიანის სახელი მიენიჭა.