თანამედროვე ცხოვრების რიტმი ხშირად გვაიძულებს ბავშვის გაჩენა გადავდოთ. ეს შეხვედრა დაეხმარება მსმენელებს გააზრებულად მიუდგნენ ოჯახის დაგეგმვას ისე, რომ არ დათმონ კარიერა და ფინანსური სტაბილურობა. ისინი შეიტყობენ, როგორ შეაფასონ დროულად საკვერცხეების რეზერვი და რა ნაბიჯების გადადგმაა შესაძლებელი, რომ მომავალში მშობლობის შესაძლებლობა შეინარჩუნონ.
რეპროდუქტოლოგი და акуშერ-გინეკოლოგი, უნაყოფობის მკურნალობის სფეროში თექვსმეტწლიანი გამოცდილების მქონე დოქტორი ნატალია კნიაზევა (https://doctorkniazeva.com/ru) დეტალურად ისაუბრებს ქალის ფერტილობის შეფასებისა და შენარჩუნების თანამედროვე შესაძლებლობებზე.
ლექციის შემდეგ იქნება დრო შეკითხვებისთვის და ღია დისკუსია აუდიტორიასთან, სადაც შეძლებთ მიიღოთ პასუხები საინტერესო თემებზე და განიხილოთ რეპროდუქციული ჯანმრთელობის დაგეგმვის მნიშვნელოვანი ასპექტები.
დოქტორი კნიაზევა, რომელმაც ასობით პაციენტს დაეხმარა მშობლობის გზაზე, დარწმუნებულია, რომ დროის შეჩერება შესაძლებელია. მთავარია, დროულად მივიღოთ ზომები რეპროდუქციული ჯანმრთელობის შესანარჩუნებლად!