დირექტორთა და მენეჯერთა სასერტიფიკატო პროგრამა წარმოადგენს უმაღლესი კლასის მასტერკლასთა სერიას იმ ადამიანებისათვის, რომლებიც მართავენ ან/და სურთ, რომ მართონ კერძო, საჯარო და არასამთავრობო ორგანიზაციები.
⚫️კურსი შექმნილია 8 უნიკალური ტრენინგ-პროგრამის სინთეზით, რომელსაც დარგის წამყვანი პროფესიონალები უძღვებიან.
მასტერკლასთა ჩამონათვალი და მომხსენებლები:
⚜️მმართველობა და მართვა: აზრის ევოლუცია – (სანდრო ტაბატაძე PHD, პროფესორი TSU/Marburg University, სამეცნიერო კვლევებისა და განვითარების სამსახურის ხელმძღვანელი)
⚜️მენეჯმენტი, ინსტიტუციური აგების სრულყოფა და ორგანიზაციული განვითარება (ბაჩო ხუროშვილი, GIONFE გენერალური დირექტორი; PhDc at UWr/Humboldt University of Berlin, ლექტორი)
⚜️ორგანიზაციული პოლიტიკა, კულტურა და კომუნიკაციის ეთიკა (ბაჩო ხუროშვილი, GIONFE გენერალური დირექტორი; PhDc at UWr/Humboldt University of Berlin, ლექტორი)
⚜️ბიზნეს სამართალი მენეჯერებისათვის და აქტუალური სამართლებრივი საკითხები (მარინა ჩოჩიშვილი LLM, TBC BANK სენიორ იურისტი, ტრენერი)
⚜️ბიზნეს კომუნიკაციები, ციფრული მარკეტინგი და ხელოვნური ინტელექტი (ლადო ბიწაძე Forbes Under 30, დიჯიტალ მარკეტინგის გლობალური ხელმძღვანელი Storytel, სტოკჰოლმი)
⚜️ბიზნეს და ორგანიზაციული ფსიქოლოგია - (თათია ტურაშვილი, PHD პროფესორი, UG/GIPA; Lemon Capital Consulting-ის მმართველი დირექტორი)
⚜️ხარისხის მართვა და ინსტრუმენტები - (ნიკა გიგაური, PhDc/ლექტორი at TSU, GIPA-ს ხარისხის უზრუნველყოფის მენეჯერი)
⚜️ლიდერობა, გუნდისა და კრიზისების მართვა (თამარ ზუროშვილი, GIONFE თანადამფუძნებელი, ტრენერი)
🏅პროექტის დასრულებისას გაიცემა ორენოვანი საერთაშორისო სერტიფიკატი, დაჯილდოების ღონისძიება გაიმართება მაღალი კლასის სასტუმროში.
♻️პროგრამაში მონაწილეობის საფასური შეადგენს 400 ლარს.
📝სარეგისტრაციო ფორმა - https://shorturl.at/qYh1N
🛜მასტერკლასები იმართება ონლაინ Zoom პლატფორმის საშუალებით.
საკონტაქტო ინფორმაცია: