დირექტორთა და მენეჯერთა სასერტიფიკატო პროგრამა წარმოადგენს უმაღლესი კლასის მასტერკლასთა სერიას იმ ადამიანებისათვის, რომლებიც მართავენ ან/და სურთ, რომ მართონ კერძო, საჯარო და არასამთავრობო ორგანიზაციები.
კურსი შექმნილია 8 უნიკალური ტრენინგ-პროგრამის სინთეზით, რომელსაც დარგის წამყვანი პროფესიონალები უძღვებიან.
მასტერკლასთა ჩამონათვალი და მომხსენებლები:
მმართველობა და მართვა: აზრის ევოლუცია – (სანდრო ტაბატაძე PHD, პროფესორი TSU/Marburg University, სამეცნიერო კვლევებისა და განვითარების სამსახურის ხელმძღვანელი)
მენეჯმენტი, ინსტიტუციური აგების სრულყოფა და ორგანიზაციული განვითარება (ბაჩო ხუროშვილი, GIONFE გენერალური დირექტორი; PhDc at UWr/Humboldt University of Berlin, ლექტორი)
ორგანიზაციული პოლიტიკა, კულტურა და კომუნიკაციის ეთიკა (ბაჩო ხუროშვილი, GIONFE გენერალური დირექტორი; PhDc at UWr/Humboldt University of Berlin, ლექტორი)
ბიზნეს სამართალი მენეჯერებისათვის და აქტუალური სამართლებრივი საკითხები (მარინა ჩოჩიშვილი LLM, TBC BANK სენიორ იურისტი, ტრენერი)
ბიზნეს კომუნიკაციები, ციფრული მარკეტინგი და ხელოვნური ინტელექტი (ლადო ბიწაძე Forbes Under 30, დიჯიტალ მარკეტინგის გლობალური ხელმძღვანელი Storytel, სტოკჰოლმი)
ბიზნეს და ორგანიზაციული ფსიქოლოგია - (თათია ტურაშვილი, PHD პროფესორი, UG/GIPA; Lemon Capital Consulting-ის მმართველი დირექტორი)
ხარისხის მართვა და ინსტრუმენტები - (ნიკა გიგაური, PhDc/ლექტორი at TSU, GIPA-ს ხარისხის უზრუნველყოფის მენეჯერი)
ლიდერობა, გუნდისა და კრიზისების მართვა (თამარ ზუროშვილი, GIONFE თანადამფუძნებელი, ტრენერი)
პროექტის დასრულებისას გაიცემა ორენოვანი საერთაშორისო სერტიფიკატი, დაჯილდოების ღონისძიება გაიმართება მაღალი კლასის სასტუმროში.
პროგრამაში მონაწილეობის საფასური შეადგენს 400 ლარს.
სარეგისტრაციო ფორმა - https://shorturl.at/qYh1N
მასტერკლასები იმართება ონლაინ Zoom პლატფორმის საშუალებით.
საკონტაქტო ინფორმაცია: